Ο έρωτας με έρωτα περνάει;
Σήμερα λοιπόν με μια αφορμή, εκείνου του λαϊκού τραγουδιού της δεκαετίας του 90’ «ο έρωτας με έρωτα περνάει» που έπαιξε στο ραδιόφωνο μετά από χρόνια,...
Σήμερα λοιπόν με μια αφορμή, εκείνου του λαϊκού τραγουδιού της δεκαετίας του 90’ «ο έρωτας με έρωτα περνάει» που έπαιξε στο ραδιόφωνο μετά από χρόνια,...
Ας μάθουμε να απόχωριζομαστε ότι δεν είναι πιά δικό μας. Κάθε τι που ζήσαμε, όταν το ζήσαμε ήταν όμορφο . Ας το αφήσουμε να...