Σιγά το πράγμα!
Μερικές στιγμές ήταν όλες κι όλες, στην εποχή του «δε σημαίνει τίποτα». Δεν ήταν δα και τίποτα σημαντικό! Σιγά το κόστος… μόνο μερικά ξοδεμένα αισθήματα...
Μερικές στιγμές ήταν όλες κι όλες, στην εποχή του «δε σημαίνει τίποτα». Δεν ήταν δα και τίποτα σημαντικό! Σιγά το κόστος… μόνο μερικά ξοδεμένα αισθήματα...
Ζούσε στην ίδια μικρή πόλη από τότε που γεννήθηκε. Έφευγε περιστασιακά για λίγο και ίσως κάποιες φορές για διακοπές. Το τελευταίο διάστημα σκεφτόταν πως είχε...