Ένας αλλιώτικος έρωτας
Κοιτάζω μια φωτογραφία σου και φοβάμαι. Φοβάμαι μήπως γυρίσουνε οι λέξεις και με εκδικηθούν, που έγραψα πάνω σε εκείνες για σένα. Διστάζω μήπως δεν έπρεπε...
Κοιτάζω μια φωτογραφία σου και φοβάμαι. Φοβάμαι μήπως γυρίσουνε οι λέξεις και με εκδικηθούν, που έγραψα πάνω σε εκείνες για σένα. Διστάζω μήπως δεν έπρεπε...
Και ναι… Είμαι χαρούμενος… Είμαι αισιόδοξος… Γεμάτος με θετική ενέργεια Έτσι φαίνομαι στους γύρω μου! Κοροϊδεύοντας τον εαυτό μου… Όσο ασχολούμαι με κάτι είναι όλα...
Δύο μέρες μόνο… Να σε κρατάω αγκαλιά. Δύο μέρες μόνο… Σ’ένα ταξίδι αστραπή. Για λίγο μόνο… Τόσο ήθελε! Δύο μέρες, μια νύχτα! Μια στιγμή δική...