Να σας πω μια ιστορία;
Ήταν κάποτε ένα #λευκό_εφηβικό_πουκάμισο που καθόλου δεν του άρεσε που ήταν ένα λευκό εφηβικό πουκάμισο και ήταν μόνιμα καταθλιπτικό, μουτρωμένο και δεν μιλούσε σε κανένα....
Ήταν κάποτε ένα #λευκό_εφηβικό_πουκάμισο που καθόλου δεν του άρεσε που ήταν ένα λευκό εφηβικό πουκάμισο και ήταν μόνιμα καταθλιπτικό, μουτρωμένο και δεν μιλούσε σε κανένα....
Παράπονο στα μάτια σου που αφήνω τη σκιά σου. Παρών για λίγο ας είμαι στο έργο μας. Να μην υπάρχουν άλλες λέξεις να ειπωθούν, τα...