Αναρωτήθηκες ποτέ αν τελικά σε βοήθησε η σιωπή;
Η μανία των μποφόρ συνεχίζεται. Την ακούω ακόμα και νιώθω ό,τι παίζω κι εγώ κάποιο όργανο σε αυτή τη δαιμονισμένη ορχήστρα. Ξέρεις, σκέφτομαι περπατώντας βιαστικά,...
Η μανία των μποφόρ συνεχίζεται. Την ακούω ακόμα και νιώθω ό,τι παίζω κι εγώ κάποιο όργανο σε αυτή τη δαιμονισμένη ορχήστρα. Ξέρεις, σκέφτομαι περπατώντας βιαστικά,...
Κλαίνε οι άγγελοι στον ουρανό για τις χαμένες αγάπες. Δυό δάκρυα αυτοκτονούν απ’ της πανσελήνου τα μάτια! Σαρκάζει η χαρά στο κρεβάτι του...