Επιλογές
Οι καταστάσεις μας προσπερνούν Η καθημερινότητα ντυμένη με συνήθεια Ο χρόνος παρασύρει τις επιλογές Κάθε στιγμή ξεμακραίνουν Και τώρα η στιγμή που πλέον έχουν χαθεί...
Οι καταστάσεις μας προσπερνούν Η καθημερινότητα ντυμένη με συνήθεια Ο χρόνος παρασύρει τις επιλογές Κάθε στιγμή ξεμακραίνουν Και τώρα η στιγμή που πλέον έχουν χαθεί...
Κάποιοι το ονόμασαν δειλία όταν το άκουσαν. Είπαν πως το να φεύγεις ουσιαστικά νομίζεις ότι αποφεύγεις αλλά ουσιαστικά όλα τα ίδια μένουν. Δεν ξέρω...