Τέλος χρόνου = τέλος δρόμου
Θύμωσα μαζί σου, μια μικρή παρεξήγηση που σαν αλυσιδωτή αντίδραση πυροδότησε μια σειρά από γεγονότα που τρέφονταν από τον εγωισμό μας. Μανιωδώς καταδιώξαμε τις χαρούμενες...
Θύμωσα μαζί σου, μια μικρή παρεξήγηση που σαν αλυσιδωτή αντίδραση πυροδότησε μια σειρά από γεγονότα που τρέφονταν από τον εγωισμό μας. Μανιωδώς καταδιώξαμε τις χαρούμενες...
Χαίρετε. Στο ταξίδι της ζωής μας είθισται να ξεκινάμε γεμάτοι αντοχές, όρεξη και όνειρα, να συνεχίζουμε ανταμώνοντας ανθρώπους, ιδέες, καταστάσεις, πληροφορίες και να καταλήγουμε φορτωμένοι...