Να παρατηρείς!
Πάντα μου άρεσε να γνωρίζω την άλλη πλευρά των ανθρώπων. Εκείνη την αληθινή, τη χωρίς προσπάθεια, τη χωρίς μάσκα «άσχημη» πλευρά τους. Την ξεκάθαρη, την...
Πάντα μου άρεσε να γνωρίζω την άλλη πλευρά των ανθρώπων. Εκείνη την αληθινή, τη χωρίς προσπάθεια, τη χωρίς μάσκα «άσχημη» πλευρά τους. Την ξεκάθαρη, την...
Θα ήταν περίπου πεντέμισι χρόνων όταν κατάλαβε ότι αυτό το όνομα θα τον γελοιοποιούσε σε όλη του τη ζωή. Έτσι όπως ήταν μικρός, χωρίς να...
Ένα τραγούδι, το τραγούδι μας. Σαν φιτίλι που μόλις άναψε έβαλε φωτιά στη γεμάτη από αναμνήσεις μπαρουταποθήκη του μυαλού μου. Εικόνες, φιλιά, αγκαλιές, σκόρπια λόγια...
Σήμερα έρχομαι να βάλω τα κόμπλεξ σου σε τάξη, όχι γιατί αισθάνομαι ευάλωτη απέναντι τους, αλλά γιατί κάποιος έπρεπε να στα πει από την καλή...