Ανταύγειες φθινοπώρου
Αγαπημένο μου ημερολόγιο, Αθήνα, Πέμπτη 22η Σεπτεμβρίου 2016 Ο ήλιος σήμερα ανέτειλε στις 07:13΄. Νωρίς το πρωί, εν ώρα ψιλόβροχου, θαυμάσιο, πολύχρωμο, ουράνιο τόξο ξεπρόβαλε,...
Αγαπημένο μου ημερολόγιο, Αθήνα, Πέμπτη 22η Σεπτεμβρίου 2016 Ο ήλιος σήμερα ανέτειλε στις 07:13΄. Νωρίς το πρωί, εν ώρα ψιλόβροχου, θαυμάσιο, πολύχρωμο, ουράνιο τόξο ξεπρόβαλε,...
Και ναι! Έρχονται και κάποιες ημέρες, που νιώθεις «διαφορετικός». Έρχονται μέρες που μετριούνται σε στιγμές «διαφορετικότητας». Βρίσκεσαι σε παρέες που όλοι γελούν, μιλάνε δυνατά, διασκεδάζουν...
Πώς είναι αλήθεια εκεί πάνω Βιρτζίνια; Υπάρχει και στον ουρανό το αίσθημα του φόβου ή μήπως αυτός είναι προνόμιο μόνο των ζωντανών; Αν μπορεί βέβαια...