Αγαπημένοι μου φίλοι στο Facebook..
Αγαπημένοι μου φίλοι στο facebook, δεν αγωνιώ διαρκώς για συντρόφους, δεν είμαι απελπισμένη για σχέση. Αν ήθελα σύντροφο, πιστέψτε με, μπορώ να βρω ανά πάσα...
Αγαπημένοι μου φίλοι στο facebook, δεν αγωνιώ διαρκώς για συντρόφους, δεν είμαι απελπισμένη για σχέση. Αν ήθελα σύντροφο, πιστέψτε με, μπορώ να βρω ανά πάσα...
Ποτέ δεν πέρασε από την σκέψη μου να σε παραλληλίσω με τα Άγια Πάθη. Ούτε που αναρωτήθηκα ποτέ ποιος σηκώνει μεγαλύτερο Σταυρό. Οι άνθρωποι πάντα...