Το να είσαι γυναίκα δεν είναι καθόλου εύκολη υπόθεση
Το να είσαι γυναίκα δεν είναι καθόλου εύκολη υπόθεση. Είναι μάλλον μια περίπλοκη υπόθεση. Με χρώματα όμως! Ναι, είναι μια περίπλοκη χρωματιστή υπόθεση! Μόνο που...
Το να είσαι γυναίκα δεν είναι καθόλου εύκολη υπόθεση. Είναι μάλλον μια περίπλοκη υπόθεση. Με χρώματα όμως! Ναι, είναι μια περίπλοκη χρωματιστή υπόθεση! Μόνο που...
Μια φορά και έναν καιρό, ήταν ένας καιρός.. Μια χρονική συγκυρία, μια συνάντηση τεσσάρων ανθρώπων. Ένας άνδρας, τρείς γυναίκες! Μα τι νοσηρή φαντασία θα σκεφτείς!...
Παραλία Θεσσαλονίκης, 8.30 το πρωί. Οι περαστικοί είναι λίγοι, μετρημένοι στα δάχτυλα και εγώ απολαμβάνω το πρωινό μου σε ένα παγκάκι συντροφιά με τον καφέ...