Η γεύση της ηλικίας των 40+
Δεν ξέρω για σένα, αλλά ρε παιδί μου πως να στο πω, χαίρομαι τόσο που διανύω την ηλικία 40+. Ίσως γιατί ανέκαθεν ήμουν πιο μπροστά...
Δεν ξέρω για σένα, αλλά ρε παιδί μου πως να στο πω, χαίρομαι τόσο που διανύω την ηλικία 40+. Ίσως γιατί ανέκαθεν ήμουν πιο μπροστά...
Σίγουρα για να διαβάζεις τούτο το άρθρο, σ’ έχει τραβήξει η επικεφαλίδα του. Σίγουρα έχεις δεχθεί στη ζωή χτυπήματα, και δη αλλεπάλληλα, από έναν ή...
Μιζέρια παντού βρε παιδί μου βαρέθηκα τους άχρωμους ανθρώπους. Ακόμη και στα συναισθήματα φθηνοί είναι όλοι. Κενά λόγια χωρίς ουσία που τους ακούς να μιλάνε...