Η ιστορία μιας κάλπικης λίρας και ένα ξεθωριασμένο ” σ΄αγαπώ”
Παραμονές Πρωτοχρονιάς και κάθε χρόνο από παιδί τέτοιες μέρες αφιέρωνα ένα δίωρο για να παρακολουθήσω την “Ιστορία μιας κάλπικης λίρας”. Μια Ελληνική ταινία σε σενάριο...
Παραμονές Πρωτοχρονιάς και κάθε χρόνο από παιδί τέτοιες μέρες αφιέρωνα ένα δίωρο για να παρακολουθήσω την “Ιστορία μιας κάλπικης λίρας”. Μια Ελληνική ταινία σε σενάριο...
Στιγμές με παρέα το εγώ σου. Η καλύτερη ίσως συντροφιά κάποιες φορές, η πιο ακίνδυνη και καθαρή σχέση. Εσύ και ο εαυτός σου. Μακριά από...
Ε καλά.. Δεν βιάζομαι καθόλου να γράψω γράμμα μου στον Άγιο Βασίλη φέτος.. Είμαι λίγο θυμωμένη μαζί του γιατί δύο χρονιές τώρα με έχει...