Μεταξύ μας… Χρόνια πολλά!
Πώς μεγάλωσες έτσι; Πήγες δύο χρονών… Περπατάς . Περπάτησες γρήγορα, ξεκίνησες μπουσουλώντας με τα τέσσερα άκρα, που έμελλαν να παραμείνουν οι στυλοβάτες σου και αμέσως...
Πώς μεγάλωσες έτσι; Πήγες δύο χρονών… Περπατάς . Περπάτησες γρήγορα, ξεκίνησες μπουσουλώντας με τα τέσσερα άκρα, που έμελλαν να παραμείνουν οι στυλοβάτες σου και αμέσως...
Χαίρετε. Σήμερα το Μεταξύ μας κλείνει δυο χρόνια. Διάολε, πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός. Ξέρω ότι ένα επετειακό άρθρο, προκαλεί χαρά και συγκίνηση σε αυτόν...
Ο τένοντας του δεξιού μου χεριού διαλυμένος από τα 25 μου, τα πρώτα προβλήματα στη μέση να με ταλαιπωρούν από τα 27 μου, το επάγγελμα...
Κι αν τελικά κατάλαβα κάτι, αυτό είναι πως ένα ταξίδι είναι η ζωή μας, σε όλες της τις εκφάνσεις. Και μπορεί τα λιμάνια που...